خبرگزاری تسنیم ورزشی کد خبر : ۳۰۸۲۱۱۹
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۳
مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در شهر خارکف اوکراین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان از امروز (چهارشنبه) و به مدت دو روز در سالن لوکوموتیو شهر خارکف اوکراین برگزار می‌شود.

مراسم گروه‌بندی و قرعه‌کشی این رقابت‌ها برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

گروه A: زسکا اوکراین - قهرمان گرجستان- تایتان مرکوری آمریکا
گروه B: ازدورو وی اوکراین - نماینده مغولستان - نماینده بلاروس
گروه C: بیمه رازی ایران - چپلی بی سی مجارستان - نماینده قرقیزستان
گروه D: ستارگان ساری ایران- نماینده ارمنستان- نماینده ترکیه

بر اساس قوانین این رقابت‌ها ابتدا تیم‌های هر گروه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، سپس تیم‌های برتر گروه A با B و تیم‌های برتر گروه C با D با یکدیگر مسابقه می‌دهند و تیم‌های پیروز به دیدار فینال و تیم‌های بازنده به دیدار رده‌بندی راه می یابند. این روند برای مشخص شدن تیم‌های برگزار کننده رقابت‌های کسب مقام پنجم تا یازدهم نیز بین تیم‌های دوم و سوم هر گروه انجام خواهد پذیرفت.

ترکیب تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

بیمه رازی:
57 کیلوگرم: حسن رحیمی - یونس سرمستی
61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل‌پور - ایمان صادقی
65 کیلوگرم: الیاس بک بولاتوف (روسیه)
70 کیلوگرم: آتسماز ساناکویف (روسیه)
74 کیلوگرم: بهمن تیموری- رضا افضلی
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی
97 کیلوگرم: عباس طحان- امیر محمدی
125 کیلوگرم: پرویز هادی
سرمربی: غلامرضا محمدی
مربیان: سید مراد محمدی- صادق گودرزی- علیرضا نوایی
سرپرست: کیومرث محرابی

ستارگان ساری:
57 کیلوگرم: سید مصطفی دامادی
61 کیلوگرم: مهران شیخی
65 کیلوگرم: رضا عبدالله‌پور - سجاد ذبیحی
70 کیلوگرم: سبحان محمدزاده - صائب کلانتری
74 کیلوگرم: علی شفیع زاده - کیانوش نادری
86 کیلوگرم: مجتبی گلیج - سید محمد ساداتی
97 کیلوگرم: الیاس بختیاری- حامد طالبی زرین‌کمر
125 کیلوگرم: جابر صادق‌زاده
سرمربی: مرتضی قربانی
مربیان: محسن دلیری - علی دومیرکلاهی

تایتان مرکوری آمریکا:
57 کیلوگرم: نیکو مگالودیس
61 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی
65 کیلوگرم: برنارد فوترل
70 کیلوگرم: نازار کولچیتسکی
74 کیلوگرم: الکساندر درینگر
86 کیلوگرم: دیوید تیلور
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر
125 کیلوگرم: نیک گیویازدوفسکی

چپلی بی سی مجارستان:
57 کیلوگرم: علی حاج آقانیا
61 کیلوگرم: حسن مرادقلی
65 کیلوگرم: نوربرت لوکاس
74 کیلوگرم: بوتونت لوکاس
86 کیلوگرم: گرگلی گئورتیس
97 کیلوگرم: آتیلا زمیک
125 کیلوگرم: دانیل لیگتی

نماینده مغولستان:
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود
61 کیلوگرم: بیلگون سرمانداخ
65 کیلوگرم: کیشگیبات خیقتاباتار
70 کیلوگرم: خاتانباتار داواتسرین
74 کیلوگرم: آناخبایار باتچولون
86 کیلوگرم: مونگونشگای توموربات
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن

نماینده بلاروس:
57 کیلوگرم: یوهنی ریبیکوف
61 کیلوگرم: آرتسیوم کراچانکا
65 کیلوگرم: اولادزیسلاو ژاریکوف
70 کیلوگرم: الکساندر هریهاروویچ
86 کیلوگرم: اولادزمیر کاوالوف
97 کیلوگرم: اولادزمیر یزاپنکوف
125 کیلوگرم: وازدیم شدوف

قهرمان گرجستان:
57 کیلوگرم: بکا بویاشویلی
61 کیلوگرم: شوتا فارتنادزه
65 کیلوگرم: لوان کلخساشویلی
70 کیلوگرم: الکساندر یاتچوادزه
74 کیلوگرم: آوتاندیل کنتچادزه
86 کیلوگرم: نیکا کنتچادزه- نودار ایگادزه
97 کیلوگرم: الیزبار اودیکادزه
125 کیلوگرم: گئورگی مشویداشویلی

نماینده ارمنستان:
57 کیلوگرم: ناریک هوانسیان
61 کیلوگرم: گاریگ بارسقیان
65 کیلوگرم: ناریک سیرویان
70 کیلوگرم: والتر مارگاریان
74 کیلوگرم: واروژان کاجویان
86 کیلوگرم: واهه تمرازیان
97 کیلوگرم: سمیر آتیان
125 کیلوگرم: آندرانیک گالستیان

زسکا اوکراین:
57 کیلوگرم: تاراس مارکوویچ – ایهور خاوالدژی
61 کیلوگرم: لودویگ شولینیان- ایوان بیلیچوک
65 کیلوگرم: گور اوقانسیان- الکسی بوروتا
70 کیلوگرم: واسیلی میخایلوف
74 کیلوگرم: روسلان ریچکو- رستم دودایف
86 کیلوگرم: دمیترو روچنیاک
97 کیلوگرم: آندری ولاسوف
125 کیلوگرم: الکساندر خوتسیانوفسکی

ازدورو وی اوکراین:
57 کیلوگرم: آندری یاتسنکو- پترو بلیچوک
61 کیلوگرم: واسیلی شوپتار
65 کیلوگرم: آندری کویاتکوفسکی
70 کیلوگرم: سیمون رادولوف
74 کیلوگرم: گیا چیخالادزه
86 کیلوگرم: بوهدان هریتسای – مراز دجافاریان
97 کیلوگرم: مورازی مچدلیدزه
125 کیلوگرم: آلن زاسایف- دانیلو کارتاوی

نماینده ترکیه:
57 کیلوگرم: نبی اوزون
61 کیلوگرم: امین اوقون مهمت
65 کیلوگرم: بوراک دوغان
70 کیلوگرم: هاکان سرکان- ظفر داما
74 کیلوگرم: تیمور نوری
86 کیلوگرم: فیرات بینیچی
97 کیلوگرم: مورن موتلو
125 کیلوگرم: حسین چیویلک

نماینده قرقیزستان:
57 کیلوگرم: تورقونبایف - تاشتانبکوف
61 کیلوگرم: بختیبک اولو
65 کیلوگرم: یوسنوف
70 کیلوگرم: اسکار بکوف – شاریپ بک اولو
74 کیلوگرم: نصیراف
86 کیلوگرم: کریم کولوف
97 کیلوگرم: تالانت بک اولو
125 کیلوگرم: کاسمانبتوف

انتهای پیام/

برچسب ها
منبع این خبر (خبرگزاری تسنیم) است و جستجوگر خبر سایت تیتر نو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر (3082119) را همراه با ذکر منبع و موضوع به شماره 3000123095 پیامک بفرمایید.