خبر فوری

خبرخوان تیترنو در یک نگاه

عصر حاضر، عصر ارتباطات است. اینترنت و ماهواره ها ظرف تنها چند ثانیه آخرین اخبار و رویدادها را به دورترین نقاط دنیا رسانده و تولید و نشر خبر دیگر در انحصار گروه خاصی نیست. در عصر حاضر اکثر بنگاه های اطلاع رسانی علاوه بر روشهای سنتی، اقدام به ایجاد وب سایت نموده و در حال حاضر وب سایت های متعددی با گرایش ها و دیدگاه ها و اهداف مختلفی در حال تولید محتوا و اخبار هستند و تعداد آنها روز به روز در حال افزایش است.

آگاهی از آخرین اخبار و رویدادها دغدغه اکثر مردم از دیرباز تا به اکنون بوده است. در سالهای نه چندان دور افراد برای دستیابی به آخرین اخبار روزنامه های مختلف را خریداری میکردند و اکنون همه آن اطلاعات و اخبار را از طریق وب سایت ها و پورتال های خبری به صورت رایگان در اختیار دارند.

هدف مجموعه تیترنو جمع آوری آخرین اخبار از وب سایت های متنوع خبری و ارائه آن به بازدیدکنندگان به صورت یکجا و فارغ از هرگونه جهت گیری معمول سیاسی به منظور آسان سازی دسترسی آنها به اخبار و همچنین صرفه جویی در وقت آنها است. کاربران قادر خواهند بود به آخرین دیدگاه های جناح های مختلف سیاسی، آخرین رویدادهای بین المللی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و ... دسترسی داشته و از آنچه در پیرامون آنها اتفاق می افتد مطلع باشند. تیترنو همچنین این امکان را به سایت های خبری نوپا میدهد تا اخبار آنها در کنار سایت های خبری قدیمی تر دیده شده و فرآیند رشد را سریع تر طی کنند.

کلیه اخباری که در سایت تیترنو نمایش داده میشوند از طریق نرم افزار جمع آوری خبر اختصاصی این مجموعه به صورت خودکار گردآوری شده که در کمترین زمان پس از انتشار اخبار در سایت منبع، آنها را در اختیار بازدیدکنندگان تیترنو قرار میدهد. وجود دسته بندی های موضوعی مختلف این امکان را به بازدیدکنندگان میدهد تا اخبار سایت های مختلف را در حوزه علاقه مندی خود به صورت یکجا مشاهده و دنبال کنند. همچنین بخش اخبار زنده سایت آخرین اخبار همه سایت ها را به صورت لحظه ای در اختیار کاربران میگذارد.

آنچه ما در مجموعه تیترنو در پی آن هستیم اطلاع رسانی سریع و به موقع بوده و برای نیل به این هدف از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد. تیم ایده پردازی و فنی تیترنو همواره در حال بررسی ایده های جدید به منظور بالا بردن کیفیت خدمات سایت بوده و سعی در بهبود روزافزون خدمات ارائه شده را دارند.

به امید روزی که هر ایرانی روز خود را با تیترنو آغاز کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با پست الکترونیکی ما info [at] titreno.com تماس بگیرید.